PROČ VYBRAT ASSE?


Při porovnávání nabídek společnosti pro výběr střední školy je třeba posoudit především kvalitu nabízených služeb. Měla by vás zajímat celková cena, zda zahrnuje hodnotné komplexní pojištění, plnou penzi, má-li vysílající organizace svého zástupce v USA, který hovoří česky, jaké mají osobní zkušenosti s poměry na tamních středních školách a v hostitelských rodinách, jak často se stýkají se zástupci přijímající organizace přímo v "terénu", kolik přímých účastníků a jejich rodičů může podat reference, kolik studentů se jim vrátilo domů před koncem programu a hlavně, ZDA V TOMTO ŠKOLNÍM ROCE UMÍSTILI VŠECHNY STUDENTY?

JSME PROTO MOC RÁDI, ŽE I VE ŠKOLNÍM ROCE 2019/2020, TAK JAKO V LETECH MINULÝCH, SE ORGANIZACI ASSE V USA PODAŘILO UMÍSTIT VŠECHNY NAŠE STUDENTY!

Povinností všech partnerů ASSE z celého světa je zúčastnit se každý rok společné týdenní konference, kde se řeší otázky nové koncepce programu, upravují se pravidla a podmínky účasti zahraničních studentů. Mezi více než 50-ti přijímajícími organizacemi v USA je ASSE jedinou z nich, která umožňuje svým zahraničním partnerům se podílet na zkvalitňování programu a každoročně spolurozhodovat o koncepci a podmínkách programu pro příští školní rok. Velkou výhodou je také to, že se můžeme každý rok osobně stýkat s lidmi, kteří program v hostitelských zemích organizují.

Zájem o náš program je stále velký. Od roku 1992 jsme vyslali více než 3300 STUDENTŮ, což je nejvíce ze všech organizací v ČR a SR. Program je velmi dobře hodnocen jak studenty, tak i jejich rodiči, kteří náš program vřele doporučují a to je pro nás tou nejlepší reklamou a zadostiučiněním. Na našich webových stránkách se můžete podívat na video "Mladí v Americe" (reportáže jste mohli sledovat na ČT 1 a 2 a také na Nově), které natočil televizní štáb s našimi studenty v amerických rodinách a ve školách. I v tomto školním roce se již naprostá většina našich studentů v zahraničí velmi dobře adaptovala a moc se jim tam líbí. Budete-li mít zájem o podrobnější informace, můžete se na nás s důvěrou obrátit.

Video můžete shlédnout zde: